Готова команда підтримки
вашого бізнесу
SFG зробить все необхідне для ефективної присутності вашого бренду в інтернеті
Ведення соціальних мереж та створення контенту
Для розвитку бізнесу, підвищення продажів та створення ком'юніті навколо вашого бренду необхідно грамотно здійснювати просування в соціальних мережах. SFG зробить контент план, що корелюється з цілями та завданнями бізнесу, створить візуальне та текстове наповнення, забезпечуватиме актуальність публікацій та прив'язку до інфоприводів в інформаційному середовищі.
Нативна реклама
Щоб ненав'язливо привернути увагу до товару, послуги чи бренду, органічно вписати їх у контент, який ми дивимося чи читаємо, SFG створює рекламу, що не виділяється із загального інформаційного потоку. Вона сприймається як природниій та корисний контент і не виглядає як реклама.
Підтримка сайту та застосунку
Щоб ваш сайт та програма завжди надавали актуальну інформацію, відповідали технічним вимогам, виглядали стильно, SFG візьме на себе технічні питання, оновлюватиме інтерфейс та наповнюватиме контентом.
Канал у YouTube
Щоб вибудовувати тривалі відносини з аудиторією, вашому бренду потрібен YouTube-канал, який регулярно оновлюється. Корисний контент і грамотно вбудована реклама будуть робити ваш бренд більш упізнаваним кожен день. Відео у YouTube також допомагають покращити позиції у результатах пошуку Google та підвищують лояльність і довіру аудиторії.