World Black & White
Коул Томпсон
Рохан Рейлі
Йошихіко Вада
Джеффлін Лінг
Галерея-кафе «Ноїв Ковчег», Львів
20 жовтня 2017
Львів гідно прийняв естафету від Дніпра, ставши другим містом в Україні, куди вирушила виставка “World Black & White”. Вже гучні у соціальних мережах 21 чорно-біла фотографія поїхали підкорювати Західну Україну в галерею «Ноїв ковчег», яка причаїлася у затишному дворику у самому серці Львова.
Як культурна столиця, Львів заздалегідь підготувався до заходу, організувавши чотиригодинний радіоефір на міському інтернет-радіо Skovoroda, присвячений “World Black & White”. Творча еліта, відомі блогери та організатори виставки вели онлайн дискусію не тільки про саму виставку, а й про мистецтво фотографії в цілому, кольори та смаки — відмінний розігрів за кілька годин до івента.
Спочатку виставка “World Black & White” була запланована як одноденний івент у всіх містах, але львівська галерея та великий наплив туристів говорили про те, що експозицію у цьому місті безперечно потрібно продовжити. І організаторами було ухвалено одностайне рішення залишити роботи у галереї на наступні сім днів. Таким чином, за весь час виставку у Львові відвідало понад 1500 осіб.
«Такі події, як виставки, презентації, тощо є дуже типовими для нашого міста. Але коли кілька авторів з багатьох країн об'єднуються для показу своїх робіт та ще й в Україні, то мені особисто нікуди не треба їхати за тисячі кілометрів, це дуже круто! Дякую організаторам за ідею та цілеспрямованість, — поділився своїми емоціями один із відвідувачів “World Black & White” у Львові.