World Black & White
Коул Томпсон
Рохан Рейлі
Йошихіко Вада
Джеффлін Лінг
Арт-центр «Квартира», Дніпро
28 вересня 2017
Дніпро стало першим містом в Україні, яке побачило виставку “World Black & White”. Напевно, саме тому вона мала якусь таємничість і була наповнена особливим настроєм. Вперше і сама SFG організовувала міжнародну експозицію, тому команда намагалася передбачити та продумати всі складні моменти та максимально порадувати гостей.
Експозиція розташувалася у гостинному Арт-центрі «Квартира» у самому центрі міста, та була представлена 21 роботою. Приємним бонусом на відкритті виставки була можливість поспілкуватися з авторами онлайн, поставити запитання, дізнатися більше про творчість і життя зарубіжних фотографів. Самі ж автори були приємно вражені високим рівнем організації заходу та кількістю людей в Україні, які цікавляться їхнім мистецтвом.
Ще до початку онлайну з авторами робіт, дніпровці мали змогу в деталях розглянути картини, обговорити їх між собою та сформулювати питання до Джеффліна та Йошихіко. Професійний ді-джей вміло підібрав музичний супровід, який автоматично наблизив рівень заходу до модних європейських івентів, а партнер Johnnie Walker додав атмосфері особливий смак та настрій.
Це був відмінний мотивуючий старт серії виставок “World Black & White”, які привернули увагу популярних блогерів та регіональних ЗМІ.