Про нас
Компанія SFG створена у 2014 році в Україні. Ми працюємо з клієнтами по всьому світі та розхробляємо digital-продукти, маємо повний цикл виробництва відео, створюємо айдентику та графічний дизайн, організовуємо культурні та освітні івенти.
Наш підхід
Наші рішення основані на дослідах та глибокому розумінні процесів взаємодії продукту та людини. Ми поважаємо споживача та робимо все необхідне, щоб сприйняття продукту завжди було легким та комфортним.
Супровід
На створенні продукту все не закінсується. Ми будуємо стратегії для запуску та просування, придумуємо візуальні системи комунікації та допомагаємо компаніям реалізовувати весь свій потенціал у діджитал-середі.
Клієнти
Наші кліенти це великий, середній та малий бізнес із різних сфер діяльності. Ми працюємо з тими, хто готовий до змін та хоче бути в тренді.
Наша команда
Ми впевнені, що якість продуктів не залежить від того, де вони були створені: вдома на дивані чи у гамаку на пляжі. Такий підхід дозволяє нам швидко збирати проєктні групи спеціально для реалізації ваших задач ти включати у них необхідних спеціалістів.
Контакт з нами
Щоб написати нам, переходьте у наш телеграм @hellosfgbot.